IRINA BEGU,ÎN SEMIFINALELE WTA SEOUL-KOREA OPEN 2015. A ÎNVINS-O PE JOHANNA LARSSON CU SCOR 6-4; 7-5

IRINA BEGU S-A CALIFICAT ÎN SEMIFINALELE TURNEULUI WTA DE LA SEOUL - KOREA OPEN 2015, DUPĂ CE A ÎNVINS-O PE JOHANNA LARSSON CU 6-4; 7 - 5 într-o oră şi 41 de minute de joc. IRINA CAMELIA BEGU, locul 29 mondial şi favorita turneului de la Seoul, a jucat, în premieră, în SFERTURI LA KOREA OPEN 2015, cu JOHANNA LARSSON. Meciul IRINA BEGU - JOHANNA LARSSON a fost transmis LIVE ONLINE, LIVE TEXT şi SCOR LIVE de B365.ro.

IRINA BEGU-JOHANNA LARSSON LIVE, MECI IN SFERTURI LA WTA SEOUL-KOREA OPEN 2015. LIVE TEXT, SCOR LIVE
IRINA BEGU-JOHANNA LARSSON LIVE, MECI ÎN SFERTURI LA WTA SEOUL-KOREA OPEN 2015. LIVE TEXT, SCOR LIVE

IRINA BEGU A ÎNVINS-O PE JOHANNA LARSSON ÎN SFERTURI LA WTA SEOUL - KOREA OPEN 2015 CU SCOR FINAL 6-4; 7-5.

8.10 - A ÎNCEPUT MECIUL CU IRINA BEGU LA SERVICIU

IRINA CAMELIA BEGU o va întâlni pentru prima dată, AZI, VINERI, 25 SEPTEMBRIE 2015, pe JOHANNA LARSSON, jucătoare originară din Suedia, aflată pe locul 62 în clasamentul WTA. Cele două jucătoare nu s-au mai întâlnit în circuitul competiţional, astfel că meciul din SFERTURI LA KOREA OPEN 2015, turneul WTA de la SEOUL, va fi o premieră pentru acestea.

Click pe imagine pentru rezoluţie maximă

IRINA BEGU - JOHANNA LARSSON LIVE MECI AZI, ÎN SFERTURI LA WTA SEOUL - KOREA OPEN 2015. LIVE TEXT, SCOR LIVE. IRINA CAMELIA-BEGU este cap de serie numărul 1 la KOREA OPEN 2015.

IRINA BEGU S-A CALIFICAT ÎN SFERTURILE TURNEULUI KOREA OPEN, DUPĂ CE A ÎNVINS-O PE POLONA HERCOG JOI, 24 SEPTEMBRIE, ÎN OPTIMI LA WTA SEOUL, CU SCOR FINAL: 6-2; 6-7(6); 6-2.

IRINA BEGU VS JOHANNA LARSSON LIVE ONLINE, MECI AZI, ÎN SFERTURI LA WTA SEOUL - KOREA OPEN. LIVE TEXT, SCOR LIVE. Tot joi, IRINA CAMELIA BEGU s-a calificat şi în semifinalele turneului WTA de la Seoul la proba de dublu. Perechea Irina Begu/Raluca Olaru, cap de serie numarul 3 s-a calificat in semifinalele turneului WTA de la Seul, dupa ce a invins, joi, cu scorul de 6-2, 6-2, cuplul ceh Kristyna Pliskova/Katerina Vankova.

IRINA BEGU - JOHANNA LARSSON LIVE MECI AZI, ÎN SFERTURI LA WTA SEOUL - KOREA OPEN 2015. LIVE TEXT, SCOR LIVE. În penultima fază a competiţiei, cele doua romance vor evolua cu perechea Kiki Bertens/Johanna Larsson (Olanda/Suedia), cap de serie numarul 2. Prezenta in semifinale la dublu la Korea Open este recompensata cu un premiu total de 4.950 de dolari si cu 110 puncte WTA.

JOHANNA LARSSON, sportivă pe care IRINA BEGU o va înfrunta la proba de dublu, îi este adversară şi la simplu. Primul meci programat dintre cele două jucătoare este cel de la proba de simplu.

IRINA BEGU VS JOHANNA LARSSON LIVE MECI AZI, ÎN SFERTURI LA WTA SEOUL - KOREA OPEN 2015. LIVE TEXT, SCOR LIVE. IRINA CAMELIA BEGU, locul 29 mondial, a jucat în premieră, în SFERTURI LA KOREA OPEN 2015, cu JOHANNA LARSSON. Când e meciul, la ce oră e meciul: Meciul IRINA BEGU VS JOHANNA LARSSON a avut loc AZI, VINERI, 25 SEPTEMBRIE, de la ora 8.10. Cine transmite meciul: Meciul IRINA BEGU - JOHANNA LARSSON a fost transmis LIVE ONLINE, LIVE TEXT şi SCOR LIVE de B365.ro.

Etichete: AZI, cand e meciul, cine transmite meciul, cine transmite meciul live, irina begu, irina begu live, la ce oră e meciul, live, LIVE ONLINE, live text, LIVE TEXT ONLINE, SCOR LIVE, SCOR LIVE ONLINE, sferturi de finală, turneu de tenis, turneu WTA