Moment haios la INDIAN WELLS: Simona Halep a crezut că a câştigat meciul înainte să se încheie VIDEO

SIMONA HALEP, INDIAN WELLS: Simona Halep a fost protagonista unui moment amuzant la Indian Wells. După ce a câștigat mingea care a dus scorul la 5-3 in setul doi disputat cu Pliskova, tenismena noastră a crezut că a câștigat meciul.

Moment haios la INDIAN WELLS: Simona Halep a crezut ca a castigat meciul inainte sa se incheie VIDEO

SIMONA HALEP, INDIAN WELLS:

Arbitrul de scaun i-a reamintit insa scorul, informează dolcesport.ro.

VEZI AICI VIDEO cu MOMENTUL HAIOS

SIMONA HALEP a învins-o pe KAROLINA PLISKOVA în runda a treia a turneului de la INDIAN WELLS, într-o oră și 17 minute. În sferturile de finală de la INDIAN WELLS, SIMONA HALEP o va întâlni pe CARLA SUAREZ NAVARRO. A doua favorita a intrecerii, rusoaica Maria Sharapova, a parasit Indian Wells inca din optimile de finala.

Etichete: halep, halep indian wells, moment haios halep indian wells