MONICA NICULESCU, ELIMINATĂ ÎN TURUL DOI DE SUAREZ NAVARRO, DIN TURNEUL DE LA WUHAN: 7-5; 3-6, 4-6

MONICA NICULESCU A FOST ELIMINATĂ ÎN TURUL DOI AL TURNEULUI WTA DE LA WUHAN DE CARLA SUAREZ NAVARRO, SCOR: 7-5; 3-6; 4-6.

MONICA NICULESCU VS CARLA SUAREZ NAVARRO LIVE ONLINE,MECI LA TURNEUL DE LA WUHAN.LIVE TEXT,SCOR LIVE

07:51 2-1

MONICA NICULESCU VS CARLA SUAREZ NAVARRO LIVE, MECI LA TURNEUL DE LA WUHAN. LIVE TEXT, SCOR LIVE. MONICA NICULESCU, locul 47 în clasamentul WTA, o va întâlni, MARŢI, 29 SEPTEMBRIE 2015, în turul 2 la turneul de la Wuhan, pe jucătoarea spaniolă CARLA SUAREZ NAVARRO, locul 10 în clasamentul WTA.

MONICA NICULESCU a acces în turul 2 al turneului din China după ce a învins-o pe Fangzhou Liu cu scor 6-1, 6-1. În runda inaugurală, MONICA NICULESCU a învins-o rapid, într-o oră şi 4 minute, pe jucătoarea din China, situată pe locul 156 în clasamentul WTA.

CARLA SUAREZ NAVARRO, cap de serie numărul 7 la turneul din China, a acces direct în turul 2 al competiţiei.

MONICA NICULESCU VS CARLA SUAREZ NAVARRO LIVE ONLINE LA WUHAN 2015. LIVE TEXT, SCOR LIVEMONICA NICULESCU şi CARLA SUAREZ NAVARRO s-au mai întâlnit de patru ori în circuitul competiţional, iar jucătoarea spaniolă s-a impus de fiecare dată: cu scor 6-3 7-6 (3) în 2013 la Paris, cu scor 4-6 6-0 4-1 la Florianopolis, în 2014, după ce Monica Niculescu s-a retras în ultimul set, cu scor 4-6 6-0 6-2, în 2015 la Antwerp, şi cu scor 6-2 6-2, în 2015, la Roland Garros.

MONICA NICULESCU - CARLA SUAREZ NAVARRO LIVE ONLINE LA WUHAN 2015. LIVE TEXT, SCOR LIVELa turneul de la Wuhan vor mai evolua marţi şi IRINA BEGU, împotriva Robertei Vinci (LIVE TEXT AICI), şi SIMONA HALEP, care o va întâlni pe ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (LIVE TEXT AICI). Alexandra Dulgheru şi Patricia Maria Ţig, celelalte românce înscrise la turneul de la Wuhan, au fost eliminate în primul tur. Alexandra Dulgheru a pierdut calificarea în turul 2 după ce Ana Ivanovic, cap de serie numărul 9, s-a impus cu 6-1, 6-3 într-o oră şi 15 minute de joc. Patricia Maria Ţig, venită din calificări, a fost învinsă de Kristina Mladenovic într-o oră şi 14 minute de joc cu scorul 6-1, 6-4.

MONICA NICULESCU VS CARLA SUAREZ NAVARRO LIVE ONLINE, MECI LA TURNEUL DE LA WUHAN. LIVE TEXT, SCOR LIVEMONICA NICULESCU o va întâlni MÂINE, MARŢI, 29 SEPTEMBRIE 2015, pe CARLA SUAREZ NAVARRO în turul 2 la TURNEUL DE LA WUHAN. Când e meciul, la ce oră e meciul: Partida MONICA NICULESCU VS CARLA SUAREZ NAVARRO este programată să înceapă MÂINE, MARŢI, 29 SEPTEMBRIE 2015, în jurul orei 8.00, ora României. Cine transmite meciul: Partida MONICA NICULESCU VS CARLA SUAREZ NAVARRO va fi transmis LIVE TEXT ONLINE şi SCOR LIVE de B365.ro. TURNEUL DE LA WUHAN este transmis LIVE LA TV de Digi Sport 2.

Etichete: cand e meciul, carla suarez navarro, CARLA SUAREZ-NAVARRO, cine transmite meciul, la ce oră e meciul, LIVE la TV, LIVE ONLINE, live text, LIVE TEXT ONLINE, meci monica niculescu LIVE, Monica Niculescu, SCOR LIVE, SCOR LIVE ONLINE, turneul de la Wuhan