MONICA NICULESCU, ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU.A ÎNVINS-O PE REBECCA PETERSSON CU 6-3; 6-2

MONICA NICULESCU S-A CALIFICAT ÎN SFERTURILE TURNEULUI DE LA GUANGZHOU, DUPĂ CE A ÎNVINS-O AZI PE REBECCA PETERSSON CU SCOR FINAL: 6 - 3; 6 - 2. B365.RO v-a prezentat LIVE TEXT meciul disputat de MONICA NICULESCU, în optimile turneului din China. Meciul MONICA NICULESCU - REBECCA PETERSSON a durat 2 ore şi 3 minute.

MONICA NICULESCU VS REBECCA PETERSON LIVE, MECI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU,AZI.LIVE TEXT,SCOR LIVE

MONICA NICULESCU VS REBECCA PETERSSON, MECI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, AZI. LIVE TEXT, SCOR FINAL: 6 - 3; 6 - 2. MONICA NICULESCU, locul 49 în clasamentul WTA, a jucat, în premieră, cu REBECCA PETERSSON, în turneul de la GUANGZHOUCând e meciul, la ce oră e meciul: Meciul MONICA NICULESCU VS REBECCA PETERSSON a început AZI, MIERCURI, 23 SEPTEMBRIE 2015, de la ora 9.15. Cine transmite meciul: Meciul MONICA NICULESCU - REBECCA PETERSSON va fi transmis LIVE ONLINE, LIVE TEXT şi SCOR LIVE de B365.ro.

11.14 - 6 - 2 - BREAK, SET ŞI MECI, MONICA NICULESCU! ROMÂNCA S-A CALIFICAT ÎN SFERTURILE TURNEULUI DE LA GUANGHZHOU!

10.41 - SERVEŞTE REBECCA PETERSSON

10.40 - 3 - 2 - GAME ALB MONICA NICULESCU!

10.12 - SERVEŞTE MONICA NICULESCU

10.06 - 6 - 3 - BREAK ŞI SET MONICA NICULESCU!

9.17 - SERVEŞTE MONICA NICULESCU

SCOR 1-0 - BREAK LA 30 PENTRU MONICA! NICULESCU ÎNCEPE MECIUL PUNCTÂND PE SERVICIUL ADVERSAREI!

9.15 - A început meciul. Serveşte Rebecca

Într-un comunicat oficial remis marţi, organizatorii turneului din China au anunţat că întâlnirea dintre Monica Niculescu şi Rebecca Petersson se va disputa miercuri, după ora 9.00.

MONICA NICULESCU - REBECCA PETERSSON LIVE, MECI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, AZI. LIVE TEXT, SCOR LIVE. REBECCA PETERSSON, jucătoare originară din Suedia, ocupă locul 147 în clasamentul WTA.

MONICA NICULESCU şi REBECCA PETERSSON nu s-au mai întâlnit niciodată în circuitul competiţional, astfel că meciul disputat în optimi va fi o premieră pentru ambele jucătoare.

MONICA NICULESCU s-a calificat în optimile turneului WTA de la Guangzhou după ce s-a impus cu SCOR 7-6; 1-6; 6-3 în faţa YULIEI PUTINTSEVA

Tot miercuri, la Guangzhou, va evolua şi Simona Halep, de la ora 14:30, împotriva Timeei Babos.

MONICA NICULESCU VS REBECCA PETERSSON LIVE, MECI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, AZI. LIVE TEXT, SCOR LIVEMONICA NICULESCU joacă, în premieră, cu REBECCA PETERSSON, în optimile turneului de la GUANGZHOUCând e meciul, la ce oră e meciul: Meciul MONICA NICULESCU VS REBECCA PETERSSON are loc MÂINE, MIERCURI, 23 SEPTEMBRIE 2015, de la ora 9.00. Cine transmite meciul: Meciul MONICA NICULESCU - REBECCA PETERSSON va fi transmis LIVE ONLINE, LIVE TEXT şi SCOR LIVE de B365.ro.

Etichete: cand e meciul, cine transmite meciul, la ce oră e meciul, live, LIVE ONLINE, live text, meci monica niculescu LIVE, Monica Niculescu, SCOR LIVE, SCOR LIVE ONLINE, turneul de la guangzhou