SIMONA HALEP,ELIMINATĂ DE DENISA ALLERTOVA, ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, CU SCOR 4-6; 3-6

SIMONA HALEP A FOST ELIMINATĂ DE DENISA ALLERTOVA ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, DUPĂ CE A FOST ÎNVINSĂ CU SCOR FINAL 4 - 6; 3 - 6. SIMONA HALEP, numărul 2 mondial, era principala favorită la TURNEUL DE LA GUANGZHOUDENISA ALLERTOVA, locul 74 în clasamentul WTA, a învins-o pe numărul 2 mondial într-o oră şi 14 minute de joc. Meciul SIMONA HALEP - DENISA ALLERTOVA a fost transmis LIVE ONLINE, LIVE TEXT şi SCOR LIVE de B365.ro.

SIMONA HALEP A FOST ÎNVINSĂ DE DENISA ALLERTOVA ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, CU SCOR FINAL 4 - 6; 3 - 6.

15.21 - 3 - 6 - GAME, SET ŞI MECI DENISA ALLERTOVA!

14.45 - SERVEŞTE DENISA ALLERTOVA

14.44 - 4 - 6 - SIMONA HALEP A PIERDUT PRIMUL SET ÎN FAŢA DENISEI ALLERTOVA, DUPĂ CE JUCĂTOAREA DIN CEHIA ŞI-A LUAT REVANŞA ŞI A FĂCUT BREAK LA FINALUL PRIMULUI SET

14.43 - 0 - 40 - DUBLĂ GREŞEALĂ SIMONA HALEP - 3 PUNCTE DE SET PENTRU DENISA ALLERTOVA

14.43 - 0 - 30

14.42 - 0 - 15

14.42 - SERVEŞTE SIMONA HALEP SĂ RĂMÂNĂ ÎN SET

14.41 - 4 - 5 - BREAK ALB SIMONA HALEP! ROMÂNCA REUŞEŞTE SĂ-I ÎNCURCE PLANURILE DENISEI ALLERTOVA ÎN CÂŞTIGAREA SETULUI ŞI RĂMÂNE ÎN SET.

14.07 -MECIUL A ÎNCEPUT CU DENISA ALLERTOVA LA SERVICIU

SIMONA HALEP, locul 2 în clasamentul WTA, joacă, AZI, în premieră cu DENISA ALLERTOVA, jucătoare originară din Republica Cehă, situată pe locul 74 în clasamentul WTA.

Click pe imagine pentru rezoluţie maximă

SIMONA HALEP s-a calificat în sferturile turneului din China după ce a învins-o în optimi pe Timea Babos cu scor 6-4, 6-0, după o oră şi 7 minute de joc.

SIMONA HALEP VS DENISA ALLERTOVA LIVE, MECI ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, LIVE TEXT, SCOR LIVE. SIMONA HALEP a acces în optimile turneului WTA de la Gunagzhou, după ce s-a impus cu 6-4, 6-2 în faţa PETREI MARTIC, într-un meci ce a durat o oră și 29 de minute.

DENISA ALLERTOVA nu a castigat până acum niciun trofeu WTA, însă a obtinut 9 titluri in versiunea ITF. Până acum, sportiva de 1.80 metri a castigat din tenis 386.000 de dolari.

SIMONA HALEP vs DENISA ALLERTOVA, MECI ÎN SFERTURILE TURNEULUI DE LA GUANGZHOU

SIMONA HALEP - DENISA ALLERTOVA LIVE ONLINE, MECI ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, LIVE TEXT, SCOR LIVE. In 2015, Allertova a reusit in premiera sa ajunga pe tabloul principal la un turneu de Grand Slam. A acces la toate cele patru turnee, de fapt, insa de fiecare data s-a oprit in turul doi.

SIMONA HALEP VS DENISA ALLERTOVA LIVE, MECI ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, LIVE TEXT, SCOR LIVESIMONA HALEP, principala favorită la TURNEUL DE LA GUANGZHOU, joacă cu DENISA ALLERTOVA în sferturile turneului din China. Când e meciul Simonei Halep, când joacă Halep, la ce oră e meciul Simonei Halep: Meciul SIMONA HALEP VS DENISA ALLERTOVA e programat AZI, JOI, 24 SEPTEMBRIE 2015, după ora 14.00. Cine transmite meciul Simonei Halep: Meciul SIMONA HALEP - DENISA ALLERTOVA va fi transmis LIVE ONLINE, LIVE TEXT şi SCOR LIVE de B365.ro.

Etichete: cand e meciul, când e meciul simonei halep, cand joaca halep, cine transmite meciul, cine transmite meciul simonei halep, denisa allertova, la ce oră e meciul, la ce ora e meciul simonei halep, live, LIVE ONLINE, live text, LIVE TEXT ONLINE, LIVE TEXT SIMONA HALEP, SCOR LIVE, SCOR LIVE ONLINE, Simona Halep, simona halep guangzhou, turneul de la guangzhou