SIMONA HALEP, ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, DUPĂ CE A ÎNVINS-O PE TIMEA BABOS CU 6-4;6-0

SIMONA HALEP S-A CALIFICAT ÎN SFERTURI LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, DUPĂ CE A ÎNVINS-O PE TIMEA BABOS CU SCOR FINAL 6 - 4; 6 - 0. SIMONA HALEP, numărul 2 mondial şi cap de serie numărul 1 la turneul din China, s-a impus decisiv, după 1 oră şi 7 minute de joc, în faţa TIMEEI BABOS, în optimile turneului de la Guangzhou. Unguroaica nu a reuşit să-i ia Simonei niciun game în cel de-al doilea set. B365.ro v-a prezentat LIVE TEXT şi SCOR LIVE meciul SIMONA HALEP VS TIMEA BABOS din optimile TURNEULUI DE LA GUANGZHOU.

SIMONA HALEP VS TIMEA BABOS LIVE, MECI MAINE, LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, LIVE TEXT, SCOR LIVE
SIMONA HALEP VS TIMEA BABOS LIVE, MECI MÂINE, LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, LIVE TEXT, SCOR LIVE

SIMONA HALEP A AJUNS ÎN SFERTURILE TURNEULUI DE LA GUANGZHOU. SIMONA HALEP VS TIMEA BABOS SCOR FINAL 6 - 4; 6 - 0.

16.44 - 6 - 0 - GAME, SET ŞI MECI SIMONA HALEP!

16.25 - SERVEŞTE TIMEA BABOS

16.23 - 6 - 4 - GAME ŞI SET SIMONA HALEP!

15.38 - 15 - 0

Meciul va începe în câteva minute cu TIMEA BABOS la serviciu.

Organizatorii turneului din China au anunţat, într-un comunicat oficial, că întâlnirea dintre Simona Halep şi Timea Babos se va disputa miercuri, după ora 14:30.

SIMONA HALEP VS TIMEA BABOS LIVE ONLINE, MECI AZI, LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, LIVE TEXT, SCOR LIVE. Timea Babos, originară din Ungaria, ocupă locul 76 în clasamentul WTA. Ea a fost învinsă de Simona Halep la singura întâlnire directă din circuitul competiţional.

Simona Halep s-a impus cu scor 7-5, 6-1, în faţa Timeei Babos, în 2013, la turneul de la Budapesta.

SIMONA HALEP VS TIMEA BABOS LIVE ONLINE, MECI MÂINE, LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, LIVE TEXT, SCOR LIVESIMONA HALEP s-a calificat în optimile turneului WTA de la Gunagzhou, după ce s-a impus cu 6-4, 6-2 în faţa PETREI MARTIC, într-un meci ce a durat o oră și 29 de minute.

Tot miercuri, la Guangzhou, va evolua şi Monica Niculescu, de la ora 9:00, împotriva Rebeccăi Peterson.

SIMONA HALEP VS TIMEA BABOS LIVE, MECI AZI, LA TURNEUL DE LA GUANGZHOU, LIVE TEXT, SCOR LIVESIMONA HALEP, locul 2 în clasamentul WTA, va juca AZI, miercuri, 23 septembrie, cu TIMEA BABOS, locul 76 WTA, în optimile turneului de la Guangzhou. Când e meciul Simonei Halep, la ce oră e meciul Simonei Halep, când joacă Halep: Meciul SIMONA HALEP VS TIMEA BABOS are loc AZI, MIERCURI, 23 SEPTEMBRIE 2015, după ora 14.30. Cine transmite meciul Simonei Halep: Meciul SIMONA HALEP - TIMEA BABOS va fi transmis LIVE ONLINE, LIVE TEXT şi SCOR LIVE de B365.ro.

Etichete: cand e meciul, când e meciul simonei halep, cand joaca halep, cine transmite meciul, cine transmite meciul simonei halep, la ce oră e meciul, la ce ora e meciul simonei halep, live, LIVE ONLINE, live text, SCOR LIVE, SCOR LIVE ONLINE, Simona Halep, simona halep guangzhou, turneul de la guangzhou