Steaua vs ASA Târgu Mureș, scor 1-1. Al treilea meci fără victorie în campionat, pentru steliști

LIGA I. Partida de sâmbătă seara, dintre Steaua București și ASA Târgu MUreș s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. Lui Mirel Radoi i s-a cerut demisia.

Steaua vs ASA Targu Mures, scor 1-1. Al treilea meci fara victorie in campionat, pentru stelisti

Steaua București nu a reușit să câștige, sâmbătă seara, pe Arena Națională, în cadrul etapei a 7-a a Ligii I.

Echipa roș-albaștrilor a terminat la egalitate, scor 1-1, cu ASA Târgu Mureș. Din această cauză, mai mulți fani, nemulțumiți de rezultat, i-au cerut demisia lui Mirel Radoi, scrie evz.ro.

Cele două goluri ale meciului au fost marcate de  Adi Popa în minutul 31 pentru gazde şi Jazvici în minutul 54 pentru oaspeţi.

După egalul cu ASA Târgu Mureș, Steaua ajunge la al treilea meci fără victorie în campionat, după egalul cu Dinamo (0-0) și meciul pierdut, cu Giugiu (0-2).

Etichete: Adi Popa Steaua, ASA TG MUREŞ, Jazvici, Liga I, meci arena naţională, Mirel Rădoi, Steaua Bucureşti, Steaua vs ASA Targu Mures